26.09.2016

Svečani prijem brucoša

Svečani prijem studenata prve godine  po novom nastavnom programu petogodišnjih studija 5+0, u skladu sa EU Direktivama o regulisanim profesijama, održan je danas na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta Crne Gore.

Studenti prve godine su potpisali ugovor o studiranju, dodijeljeni su im indeksi, a imali su priliku da se upoznaju sa upravom fakulteta, nastavnim planom i programom za prvu godinu studija, kao i sa drugim važnim pitanjima koja će im olakšati početak.

U skladu sa novom akreditacijom, Arhitektonski fakultet u Podgorici, kao obrazovno naučna jedinica, nastoji da da nastavnim sadržajem, primjenom savremenih metoda tehnike i edukacije i kroz istraživački proces obrazuje mlade i kvalitetne stručnjake u oblasti arhitektonsko–urbanističkog naučno istraživačkog rada. Krajnji cilj je stvaranje profesionalaca sposobnih da kreativnim radom pomažu razvoj svoje zemlje i regiona u skladu sa savremenim evropskim trendovima.

20.06.2018 Arhitektonski fakultet

Konkurs za upis u prvu godinu studija

11.06.2018 Arhitektonski fakultet

Apsolventsko veče 2018.

30.05.2018 Arhitektonski fakultet

Uspjeh studenata Arhitektonskog fakulteta na regionalnom takmičenju EBEC Balkan 2018.

28.05.2018 Arhitektonski fakultet

Dekan primio studente povodom uspjeha na takmičenju EBEC Balkan 2018.

24.05.2018 Arhitektonski fakultet

Održane konsultacije za maturante

22.05.2018 Arhitektonski fakultet

Prof.dr Rifat Alihodžić na METU Univerzitetu u Ankari

15.05.2018 Arhitektonski fakultet

Donijet Pravilnik o bližim uslovima, kriterijumima i postupku upisa u prvu godinu studija

08.05.2018 Arhitektonski fakultet

Uspješno realizovano više aktivnosti Arhitektonskog fakulteta na sajmu SPACE

03.05.2018 Arhitektonski fakultet

Rad profesorice Perović u monografiji Springera

03.05.2018 Arhitektonski fakultet

Studenti Arhitektonskog fakulteta na Arhitektonskom studentskom kongresu ASK 2018.