26.09.2016

Svečani prijem brucoša

Svečani prijem studenata prve godine  po novom nastavnom programu petogodišnjih studija 5+0, u skladu sa EU Direktivama o regulisanim profesijama, održan je danas na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta Crne Gore.

Studenti prve godine su potpisali ugovor o studiranju, dodijeljeni su im indeksi, a imali su priliku da se upoznaju sa upravom fakulteta, nastavnim planom i programom za prvu godinu studija, kao i sa drugim važnim pitanjima koja će im olakšati početak.

U skladu sa novom akreditacijom, Arhitektonski fakultet u Podgorici, kao obrazovno naučna jedinica, nastoji da da nastavnim sadržajem, primjenom savremenih metoda tehnike i edukacije i kroz istraživački proces obrazuje mlade i kvalitetne stručnjake u oblasti arhitektonsko–urbanističkog naučno istraživačkog rada. Krajnji cilj je stvaranje profesionalaca sposobnih da kreativnim radom pomažu razvoj svoje zemlje i regiona u skladu sa savremenim evropskim trendovima.

21.09.2017 Arhitektonski fakultet

Podgorica Art festival _Izložba studenata Arhitektonskog fakulteta

14.09.2017 Arhitektonski fakultet

Obilježen Dan Arhitektonskog fakulteta

05.07.2017 Arhitektonski fakultet

Vijeće Arhitektonskog fakulteta u Podgorici predložilo prof.dr Svetislava G. Popovića za dekana Arhitektonskog fakulteta za mandatni period 2017-2020.

13.06.2017 Arhitektonski fakultet

Radovi profesora Arhitektonskog fakulteta u knjigama vodećih međunarodnih izdavača SAGE i Springer

Monografija_10 godina Arhitektonskog fakulteta

13.04.2017 Arhitektonski fakultet