FLUID dizaj forum_ 21.04. - 27.04. 2017. Podgorica, Cetinje

FLUID je koncipiran kao forum koji čini niz predavanja, radionica i izložbi na kojima se okupljaju renomirani dizajneri, umjetnici i profesionalci iz različitih oblasti, kao i brojni studenti iz zemlje i regiona u svojstvu učesnika radionica.
Nakon četiri uspješna izdanja, FLUID dizajn forum se za kratko vrijeme etablirao kao jedan od najprepoznatljivijih dizajnerskih festivala u regionu.
Kao i na svim prethodnim izdanjima, Forum ima okvirnu temu koja definiše sadržaj programa usmjeravajući ga ka povezivanju stručnih umjetničkih praksi sa javnim ili ekonomskim interesom lokalne zajednice i/ili privrednih subjekata.
Ove godine tema FLUID-a je „Vidljivo/Visible“, a ovaj naslov referiše na potrebu da se ojača vidljivost Foruma, ali i na oživljavanje određenih zapostavljenih mjesta u Podgorici koja imaju potencijal da budu vidljiva.

Zvanicno otvaranje FLUID dizajn foruma bice upriliceno u petak, 21.04. 2017 godine u 19h u Studentskom sportsko-kulturnom centru UCG.
FLUID ce otvoriti rektor UCG Prof. Radmila Vojvodic.

Pridruzite se!

Milena Pejović, FLUID PR