03.05.2018

Dani otvorenih vrata Metalurško-tehnološkog fakulteta

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

U okviru manifestacije "Dani otvorenih vrata" koji su održani 24.4.2018. godine, Metalurško-tehnološki fakultet je predstavio sve svoje studijske programe kroz neposredne razgovore sa maturantima koji su, takođe, na štandu osim usmenih informacija dobijali i flajere sa informacijama o studiranju na našem fakultetu. Posebno zainteresovanim studentima za naše studijske programe deljene su i brošure sa detaljnim informacijama vezanim za studijske programe Metalurško-tehnološkog fakulteta.

Na štandu je bilo prisutno akademsko osoblje koje je bilo uvek na raspoloaganju maturantima za pitanja vezana za studijske programe, takođe, tu su bili prisutni i studenti svih studijskih programa koji su u neposrednom i otvorenom razgovoru prenosili svoja iskustva o studiranju na našem fakultetu. Naši studenti su iskoristili svoje prisustvo na štandu da demonstriraju neke oglede koji su specifični za naš fakultet, što je izazvalo veliku pažnju i simpatije prisutnih maturanata.

Osim koordinatorke za naš fakultet doc.dr Milena Tadić i dekanice prof.dr Mire Vukčević na štandu su bili prisutni i rukovodioci studijskih programa i prodekani: prof.dr Nada Blagojević, prof.dr Nada Jauković, prof.dr Vesna Vukašinović-Pešić i prof.dr Žarko Radović.

07.06.2018 Metalurško-tehnološki fakultet

Posjeta kompaniji POLIEX- Berane.

28.05.2018 Metalurško-tehnološki fakultet

Stipendije njemačke Fondacije „Deutsche Bundesstiftung Umwelt“

28.05.2018 Metalurško-tehnološki fakultet

Studijska posjeta Agenciji za zaštitu prirode i životne sredine Crne Gore i Zavodu za hidrometeorologiju i seizmologiju Crne Gore