Lista predmeta koji se mogu polagati u skladu sa Odlukom o dopuni pravila studiranja na osnovnim studijama.

Na osnovu odluke o dopuni Pravila studiranja na osnovnim studijama, koja se odnosi na studente završne godine osnovnih studija studijske 2017/18. godine, a koji imaju neprijavljen i nepoložen samo jedan ispit iz završne godine, da im se omogući prijavljivanje i polaganje tog jednog predmeta u septembarskom ispitnom roku tekuće studijske godine. Za ovu kategoriju studenata, organizacione jedinice će biti u obavezi da organizuju dodatnu nastavu u periodu 14-17. septembar 2018. godine.

Odluka koja je objavljena u Biltenu UCG-a je u prilogu objave.

Predmeti koje studenti mogu polagati u septembru a da ih nisu prijavili i slusali su u prilogu ove objave.

Studenti koji odluče da prijave i polažu neki od navedenih predmeta, dužni su da podnesu službeni zahtjev studentskoj službi našeg fakulteta.