03.07.2017

Univerzitet Crne Gore - Biotehnički fakultet i Ambasada Narodne Republike Kine potpisali ugovor o donaciji

Prodekan za nastavu Biotehničkog fakulteta, Univerziteta Crne Gore  i zamjenik Ambasadora Narodne Republike Kine,  u Crnoj Gori, u petak 30.06.2017 godine, potpisali su Ugovor o donaciji sredstava za poboljšanje i unapređenje  uslova studiranja studenata Biotehničkog fakulteta na Primijenjenim studijama u Bijelom Polju. Sredstva su namijenjena za nabavku nove i osavremenjavanje postojeće laboratorijske opreme.

Prodekan Biotehničkog fakulteta iskazala je zahvalnost za donirana sredstva, kao i prepoznavanju značaja realizacije studijskog programa u Bijelom Polju od strane Ambasade NR Kine. Takođe, izrazila je spremnost za nastavak saradnje u svim segmentima naučno-obrazovnog procesa.

Ambasada NR donaciju smatra dobrobitom za kompletnu zajednicu, jer ulaganjem u ključne institucije sistema doprinosi se sveopštem napretku crnogorskog društva.  NR Kina spremna je da na principima partnerstva Crne Gore i NR Kine, aktivno učestvuje u svim  budućim vidovima podrške.

08.02.2018 Biotehnički fakultet
Novi način evidencije realizacije nastave i prisustva studenata na predavanjima i vježbama. >>>

05.02.2018 Biotehnički fakultet

RASPORED PREDAVANJA ZA LJETNI SEMESTAR 2017/2018.GODINE