OBAVJEŠTENJE O ANKETIRANJU ZA STUDENTE PRVE GODINE OSNOVNIH STUDIJA, STUDENTE SPECIJALISTIČKIH, MAGISTARSKIH I DOKTORSKIH STUDIJA

Obavještavaju se studenti prve godine osnovnih studija, kao i studenti specijalističkih, magistarskih i doktorskih studija, da u studentskoj službi mogu podići svoje live.ac.me  studentske naloge, na koje im je poslat mejl sa svim potrebnim informacijama o tome kako mogu pristupiti studentskoj anketi, tj. u mejlu je naveden link za pristup anketi i šifra.

Anketu mogu popuniti u periodu do 25. aprila 2018. godine.

Anketa je kratke forme i svi studenti koji imaju live.ac.me nalog mogu joj pristupiti bez obzira gdje se nalazili (ako nemaju tu mogućnost kod kuće, mogu je popuniti u internet sali koja se nalazi u prizemlju zgrade Filološkog fakulteta), što bi trebalo da rezultira aktivnijim učešćem studenata u anketiranju.