OBAVJEŠTENJE O SEPTEMBARSKOM ISPITNOM ROKU

Studentima je u septembarskom roku, odlukom Senata Univerziteta Crne Gore br. 03-2248/1 od 3. 7. 2018. godine, omogućeno polaganje ispita u cjelosti.

Polaganje ispita biće organizovano u dva ispitna termina, a raspored ispita biće blagovremeno objavljen na sajtu Fakulteta.

U septembarskom ispitnom roku polažu se svi predmeti, na svim studijskim programima, koji nijesu položeni u januarskom i junskom roku, a koje je student prijavio na početku studijske 2017/2018. godine.

Prijava ispita za septembarski ispitni rok obaviće se 12. jula i 16. jula 2018. godine.

Visina nadoknade u septembarskom ispitnom roku, po odluci Upravnog odbora UCG, iznosi 5,00 eura po prijavljenom ispitu.

Studenti koji nijesu platili školarinu, ne mogu prijaviti ispite za septembarski rok dok ne izmire finansijski dug prema Fakultetu.