Gostujuće predavanje - Miro Đurković

Dragi studenti, pozivamo vas da u utorak, 15. maja u 11 časova (u sali 301), prisustvujete gostujućem predavanju Mira Đurkovića, menadžera ACD hotela iz Herceg Novog  koji će govoriti na temu: Od ideje do realizacije hotelskog objekta.

Gospodin Đurković će na predavanju govoreći o otvaranju hotela, pre opening fazi, soft opening, post opening, novim hotelima i razradi postojećih hotela, prenijeti studentima svoje dugogodišnje iskustvo.

Predavanje g. Đurkovića je posljednje gostujuće predavanje u ljetnjem semestru 2018. godine, s tim što ćemo nastojati da i u narednim godinama, na obostrano zadovoljstvo, nastavimo saradnju sa kolegama iz privrede i na taj način kroz praktične primjere, iskustva i debate, našim studentima omogućimo produbljivanje znanja.

Dobrodošli!