Počinje snimanje diplomskog filma Martin - studenta Bojana Stijovića

Kratki igrani film „Martin“, diplomski rad Bojana Stijovića, studenta specijalističkih studija Fakulteta dramskih umjetnosti Cetinje, počinje da se snima, ovih dana, na lokacijama u Kolašinu i Ulcinju.

Scenario je nastao saradnjom reditelja sa Stefanom Boškovićem, a ekipu još čine direktor fotografije Dušan Grubin, scenografkinja i kostimografkinja Dragana Baćović, te šminkerka Nataša Sevčnikar.

U glumačkoj podjeli su Mišo Obradović, Branka Stanić, Zoran Rakočević, Marija Labudović, Jelena Đukić, Marija Đurić, Bojana Mišković, te poznati hrvatski glumac Janko Popović Volarić.

Projekat se realizuje uz podršku Ministarstva kulture Crne Gore i u saradnji sa NVO Minirama i ABHO Filmom iz Podgorice.