Fakultet za sport i fizičko vaspitanje i ove godine domaćin svečanosti USNCG

Svečanost proglašenja biće upriličena u petak 22. decembra u Nikšiću, a domaćin kao i prethodnih osam godina biće Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore.

Udruženje sportskih novinara Crne Gore će tradicionalno, osim najboljem sportisti Crne Gore, dodijeliti i nagrade najboljem sportskom novinaru, dopisniku i mladom novinaru u 2017. godini.

-Na ovako rano objavljivanje datuma održavanja ceremonije odlučili smo se kako ne bi došli u situaciju da se preklapamo sa ostalim institucijama koje organizuju slične manifestacije, ali i iz razloga da sportisti i naše kolege novinari razmišljaju o finišu kalendarske godine, rekao je predsjednik USNCG Veselin Drljević.