06.01.2018

Nikšićki studenti na skijanju u Bugarskoj

Studenti druge i treće godine Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje UCG iz Nikšića ove godine će praktičnu nastavu skijanja izvoditi u Bugarskoj u svjetski priznatom skijaškom centru u Banskom. Pod rukovodstvom predmetnog nastavnika prof. dr Rašida Hadžića i njegovih saradnika dr Bojana Mašanovića, mr Marije Bubanje, mr Marine Vukotić i mr Rajka Milašinovića studenti druge godine studijskog programa fizička kultura će od 12. do 19. januara učiti osnove skijanja. Studenti treće godine će od 19. do 26. januara savladavati tehniku i metodiku skijanja.

II GODINA – Osnovi skijanja

Blažo Bakrač, Stefan Bardak, Tina Begović, Luka Bulatović, Miloš Davidović, Velimir Golubović, Ivana Jablan, Ljubica Kovačević, Nikola Marković, Bojan MIrković, Tamara Protić, Katarina Raičević, Nikolaj Radunović, Aleksandar Roganović, Miljana Rondović, Nikola Stanović, Filip Veljić, Aleksandar Vujović, Matija Vujović, Blažo Bošković, Jelena Kustudić, Anel Markišić, Damir Džogović, Božidar Krivokapić, Goran Delić, Miloš Sekulić, Petar Filipović, Stefan Ivanović, Miloš Zeković, Nikola Samardžić.

III GODINA – Tehnika i metodika skijanja

Božidar Anđelić, Zlatko Bulajić, Savo Ćetković, Jasmin Dizdarević, Rade Đoković, Milić Globarević, Darko Grbović, Edin Hadžiosmanović, Dragiša Ivanović, Stefan Ivanović, Milan Kasalica, Ivan Kovačević, Ivan Krstović, Mileta NIkčević, Dejan Raičević, Lazar Sokić, Pavle Stojanović, Marjan Šćekić, Miloš Tatar, Suto Topuzović, Erol Vrević, Milija Vuletić, Nemanja Radonjić, Goarn Krgović, Radoš Tadić, Janko Šljivančanin, Miloš Zeković, Radosav Đokuć, Dimitrije Baćović, Bojan Bulatović, Andrijana Raković, Eila-Kei Radunović, Dijana Miljanić, Nemanja Vuković.

Dan, 08.01.2018.

Dan, 09.01.2018.

Vijesti, 10.01.2018.

11.01.2018 Fakultet za sport i fizičko vaspitanje