Strana 3

Godina: 1999
Strana: 212
Povez: meki

Nastala je kao rezultat višegodišnjeg rada na realizaciji dva naučnoistraživačka projekta koji su se u osnovi bazirali na ispitivanju tjelesnog statusa – poremećaja tijela i osnovnih morfoloških karakteristika mlađih adolescenata u Podgorici i Nikšiću.

Teorija fizičkog vaspitanja i osnove školskog sporta

Teorija fizickog vaspitanja i osnove skolskog sportadoc. dr Duško Bjelica, dr Jovica Petković

Teorija fizičkog vaspitanja i osnove školskog sporta

Duško Bjelica, Jovica Petković

Uticaj zagrijavanja različitog trajanja na pokretljivost u zglobovima kuka, ramena i kičmenog stubadr Veselin Jovović

Godina: 1986
Strana: 152
Povez: meki

Bazira se na istraživanju i analizi onih latentnih dimenzija koje omogućavaju usmjeravanje i kontrolu efekata rada u okviru zglobne pokretljivosti i zagrijanosti organizma i njihove povezanosti pri različitom trajanju vježbanja.