Stranica 15

Ekipni šampioni Crne Gore u karateu

Studenti Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje iz Nikšića ekipni šampioni Crne Gore u karateu

U nedelju 16. juna 2013. godine održano je IX univerzitetsko prvenstvo Crne Gore u karateu i to u ženskoj i muškoj konkurenciji u katama i borbama.

Studenti Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje već petu godinu zaredom osvojili su ekipno prvo mjesto i tako potvrdili dominaciju i kvalitet u ovom takmičenju.

Ovo takmičenje ujedno je i bila provjera za odabir članova koji ce činiti crnogorsku reprezentaciju na predstojećem svjetskom studentskom prvenstvu u karateu koje će se održati u Baru.

Medalje i doprinos najsjajnijem ekipnom odličju za Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja dali su studenti: Lučić Danilo, Radulović Jovan, Novaković Relja, Čabarkapa Vukajlo, Mitrović Ivana, Ražnatović Nina, Makimović Ružica i Vuković Nevena.

Ekipu je predvodio profesor borilačkih sportova doc. dr Jovica Petković.

20.06.2013. 14:15

Obavještenje o upisu studenata u studijskoj 2013-14. godini

Univerzitet Crne Gore – Podgorica
Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Nikšić

Predmet: Obavještenje o upisu studenata u studijskoj 2013-14. godini

Donešena je konačna odluka za upis studenata u studijskoj 2013/14.godini po studijskim programima:

- Na osnovnim akademskim studijama Fizička kultura – 40 studenata koji će biti finansirani iz budžeta; 5 samofinansirajućih studenata i 5 stranih državljana.

- Na osnovnim primijenjenim studijama Sportski novinari – 45 samofinansirajućih studenata.

- Na osnovnim primijenjenim studijama Sportski treneri – ukupno 35 samofinansirajućih studenata na svim sportovima.

- Na specijalističkim postdiplomskim studijama Fizička kultura – 40 studenata koji će biti finansirani iz budžeta.

- Na specijalističkim postdiplomskim studijama Sport i fitness - 30 samofinansirajućih studenata.

- Na specijalističkim postdiplomskim studijama Sportski menadžment - 40 samofinansirajućih studenata.

- Na postdiplomskim magistarskim studijama Fizička kultura – 20 samofinansirajućih studenata

- Na postdiplomskim magistarskim studijama Fizičko vaspitanje djece - 20 samofinansirajućih studenata.

S poštovanjem,

DEKAN
Prof. dr Duško Bjelica

vodic 2011 FSNK

Pogledajte VODIČ KROZ STUDIJE Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje za 2012. godinu

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje: Donešena odluka o upisu studenta ("Portal Analitika", 8. jun 2013.g.)

Fakultet za sport predstavio studijske programe ("Portal Analitika", 11. jun 2013.g.)

Slobodno 120 mjesta na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje ("Portal Analitika", 25. avgust 2013.g.)

09.06.2013. 15:09

Dan Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje, 05.06.2013.god.

(Klik na sliku za uvećanje)

04.06.2013. 13:31

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje bez premca

Na studentskom atletskom prvenstvu Crne Gore Fakultet za sport i fizičko vaspitanje bez premca