06.11.2017

Praksa u Upravi carina za studente Pravnog fakulteta

U skladu sa Sporazumom o saradnji potpisanim između Uprave carina i Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore i ove godine se organizuje praksa za studenate četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore, poslovno – pravnog smjera.

“Prva grupa od osam studenata je, u periodu od 30. oktobra do 01. novembra 2017. godine, uspješno obavila praksu u Upravi carina. Studenti su u toku prakse boravili u više organizacionih jedinica Uprave carina, a sve sa ciljem bližeg upoznavanja sa nadležnostima, načinom funkcionisanja i sprovođenjem postupaka iz nadležnosti carinske službe, koja će im koristiti u unapređenju njihovog učenja i znanja”, rekli su iz Uprave carina.

Praksa će biti nastavlenja i u narednom periodu, tako da će ukupno 29 studenata obaviti edukaciju u ovom državnom organu.

10.01.2018 Pravni fakultet

Druga internacionalna studentska konferencija u aprilu

10.01.2018 Pravni fakultet

Na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore održana I internacionalna studentska konferencija