PRIJAVA ISPITA - SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK

PRIJAVA ISPITA ZA

SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK

OBAVIĆE SE

U PERIODU OD 10.07. DO 18. 07. 2018. GODINE NA ŠALTERIMA STUDENTSKE SLUŽBE PRAVNOG FAKLUTETA

(za odjeljenje Bijelo Polje prijave se predaju Studentskoj službi odjeljenja Bijelo Polje)

Uz popunjenu prijavu studenti su dužni dostaviti dokaz o uplati nadoknade za ispite koje prijavljuju (5 EURA po ispitu), kao i indeks na uvid. Mogu se prijaviti ispiti koji su prijavljeni u školskoj 2017/2018 godini.

Uplatu izvršiti na žiro račun Pravnog fakulteta 510-140-08 sa naznakom za septembarski ispitni rok.

Studenti koji nisu izmirili finansijske obaveze za školarinu, neće moći prijaviti ispite za vanredni ispitni rok.

UPRAVA FAKULTETA