Europa-Institut Saarland University - istraživačke stipendije

"Europa-Institut Saarland University - istraživačke stipendije"

"Studenti doktorskih studija Pravnog fakulteta i nastavno osoblje Pravnog fakulteta, u sklopu SEE CLUSTER OF EXCELLENCE imaju mogućnost da apliciraju za stipendiju za istraživački boravak na Evropa Institutu u Univerziteta u Sarlandu, i to studenti u dužini od najmanje mjesec dana, a nastavno osoblje u dužini od najmanje 15 dana. Iznosi stipendija su 400 Eura za studente i 1335 Eura za nastavnike, što se koristi za pokrivanje troškova boravka u individualnoj režiji, dok se troškovi putovanja posebno refundiraju (do 325 Eura).
Aplikacije bi trebalo da sadrže CV, motivaciono pismo i kratak predlog istraživačkog projekta, na engleskom jeziku, a podnose se do 1. novembra 2017. godine, na adresu:

see-eu-cluster@europainstitut.de.

Pored navedene adrese, zainteresovani mogu dobiti dodatne informacije na adresama: vsavkovic@t-com.me ili dozicn@t-com.me.