Odbrana magistarskog rada

Magistrantkinja Anđela Jokić, braniće magistarski rad pod naslovom „Prostitucija i kriminalitet sa posebnim osvrtom na krivičnopravni aspekt prostitucije u Crnoj Gori i regionu“, dana, 25.04.2017.godine u 13h, na Pravnom fakultetu UCG (svečana sala), pred Komisijom za odbranu magistarskog rada, u sastavu :

1.Prof.dr Drago Radulović-Predsjednik Komisije (redovni profesor na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore)
2.Prof.dr Velimir Rakočević-mentor (vanredni profesor na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore)
3.Doc.dr Darko Radulović-član (docent na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore)

Magistrand Nemanja Janković, braniće magistarski rad pod naslovom „Ugovor o građenju i savremeni normativi i standardi zaštite na radu“, dana, 26.04.2017.godine u 11h, na Pravnom fakultetu UCG (svečana sala), pred Komisijom za odbranu magistarskog rada, u sastavu :

1.Prof.dr Radoje Korać-Predsjednik Komisije (redovni profesor na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore)
2.Prof.dr Snežana Miladinović-mentor (redovni profesor na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore)
3.Prof.dr Maja Kostić Mandić-član (redovni profesor na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore)