Način i raspored polaganja ispita u avgustu

Studenti u avgustovskom roku mogu polagati oba kolokvijuma i završni ispit, bez ikakvih posebnih uslova, osim ostvarenog prisustva vježbama najmanje 70%, kako je bilo navedeno u informaciji i planu rada.

Izlaskom na kolokvijum, poništavaju se bodovi koje su studenti stekli ranijim polaganjem odgovarajućeg kolokvijuma. Takođe, izlaskom na završni ispit (test i/ili usmeni dio) poništavaju se bodovi koje su studenti stekli u ranijem polaganju završnog ispita (testa i usmenog dijela).

S obzirom da je u rasporedu predviđen samo jedan termin za polaganje, u dogovoru sa prodekanom za nastavu određeni su sljedeći termini za polaganje kolokvijuma, testa i usmenog dijela završnog ispita:

• 31. avgusta u salama 008 i 006
    • od 16-17 sati se polaze test (u trajanju od 45 minuta), kao dio završnog ispita
    • od 17-20 sati se polazu kolokvijumi (prvi i/ili drugi)
  • 07. septembra u sali 008
    • od 8-16 sati se polaze usmeni dio završnog ispita

Studenti mogu pristupiti polaganju samo uz indeks.

Za polaganje kolokvijuma nije dozvoljena literatura osim izvoda iz literature za prvi kolokvijum koji će biti dat studentima uz ispitni zadatak, a koji je ranije bio objavljen na sajtu fakulteta.