Obavještenje o poslednjom roku za izmirenje školarine za ljetnji semestar 2016/17

Krajnji rok za uplatu i predaju dokaza o uplati je četvrtak, 27. april 2017. godine

Studenti koji su uplatili školarinu, a nijesu dostavili originale ili kopije uplatnica studentskoj službi, treba što prije da dostave potvrdu o uplati referentima u studentskoj službi lično ili na email adrese:

• gospođi Nadi Todorović na email tnada@ac.me (za studijske programe Nautika, Pomorske nauke, Pomorska elektrotehnika, Politehnika u pomorstvu) i
  • gospođi Jasni Tarle na email jtarle@ac.me (za studijske program Brodomašinstvo i Menadžment u pomorstvu).

Svi studenti koji nisu izmirili svoje obaveze biće uklonjeni sa spiskova za ljetnji semestar, što znači da im ocjene na predmetima koje su pratili neće biti verifikovane!

Takođe naglašavamo da neće moći biti izvršen naknadni upis ukoliko studenti donesu uplatnicu posle 27. aprila 2017. godine.

PRODEKAN ZA NASTAVU

DOC. DR TATIJANA DLABAČ