Info dan sa Unijom pomoraca Crne Gore

U utorak, 5. decembra 2017. godine u 12:00 sati će se u Amfiteatru Pomorskog fakulteta Kotor održati info dan koji organizujemo sa Unijom pomoraca Crne Gore  za nastavno osoblje i studente našeg fakulteta u vezi: priprema za ukrcaj na brod, života na brodu, mogućnostima afirmisanja pozicije pomoraca na brodu, kao i predloga za unapređenje kvaliteta sistema pomorstva u Crnoj Gori.

Želimo da naglasimo da će kapetani, upravitelji stroja i oficiri pomorske elektrotehnike imati priliku da informišu prisutne o svojim saznanjima, iskustvima i profesionalnom djelovanju na brodu, kao i o praktičnim rješenjima koja su usklađena sa pravilima koje zahtijevaju međunarodne pomorske asocijacije.

Prezentacije  će imati ispred kapetana Nikola Peranović, ispred upravitelja Miško Poček, i Patrik Matos za ETO Oficire. Gosti ce biti još i kapetani Goran Jablan i Vlado Vukčević koji su u upravnom odboru Unije.