28.12.2017

Na svečanoj sjednici Senata nagrađen i najbolji student Pomorskog fakulteta Kotor

Rektor Univerziteta Crne Gore prof. dr Danilo Nikolić uručio je danas na svečanoj sjednici Senata Univerziteta Crne Gore nagrade najboljim studentima u protekloj godini, kao i nagradu za za doprinos u internacionalizaciji Univerziteta Crne Gore.

Svečanoj sjednici Senata pristustvovali su predsjednik Vlade Duško Marković  i ministar prosvjete Damir Šehović, članovi Senata, Upravnog odbora, dekani i direktori univerzitetskih jedinica, rukovodioci službi Univerziteta, studenti i njivovi roditelji.

Rektor prof. dr Danilo Nikolić uručio je nagrade za 17 najboljih studenata: Anđeli Vlahović, Anastasiji Popović, Milici Zindović, Sanji Pavićević, Jeleni Jovović, Nebojši Boškoviću, Milevi Manojlović, Nikoli Tomiću, Bojani Zindović, Vesni Radović, Vasiliju Bojoviću, Dimitriju Čvoroviću, Dušanu Đukiću, Adisi Međedović, Sofiji Palibrk, Ivani Đuričanin i Nini Bošković.

Rektor je uručio i nagradu za doprinos u internacionalizaciji Univerziteta Crne Gore dr Mirku Đuroviću, direktoru Instituta za biologiju mora.

Pomorski fakultet Kotor ovom prilikom čestita studentu Dimitriju Čvoroviću na osvojenoj nagradi.

15.06.2018 Pomorski fakultet Kotor

Potpisan još jedan Sporazum o dodjeli bespovratnih sredstava u okviru programa mobilnosti na Trans2Work projektu

12.06.2018 Pomorski fakultet Kotor

Na Univerzitetu Crne Gore nabavljena oprema za studente s oštećenjem vida i sluha