Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Gimnaziji 'Petar I Petrović Njegoš' u Danilovgradu

Predstavljanje studijskih programa Pomorskog fakulteta Kotor maturantima Gimnazije „Petar I Petrović Njegoš“ u Danilovgradu je realizovano u srijedu, 21. marta 2018. godine. Organizovanje ove promocije je imalo za cilj da se maturantima daju osnovne informacije o upisu u studijskoj 2018/19. godini. Objašnjen im je Bolojnski sistem studiranja, mogućnosti za ukrcaj na brod poslije završenih studija, obavljanje radne prakse u okviru Work & Travel programa, a takođe su im prenešeni primjeri dobre prakse naših studenatakoji su se otisnuli na svjetsko pomorsko tržište.

Maturanti su pozvani da prisustvuju Info danu 04. aprila 2018. godine u 12 časova koji će se organizovati na našem fakultetu u saradnji sa Fakultetom za turizam i hotelijerstvo.

Ovom prilikom se najljepše zahvaljujemo domaćinima na organizaciji promocije našeg fakulteta u Gimnaziji „Petar I Petrović Njegoš“ u Danilovgradu.