Studentska anketa za studijsku 2017/18.

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Centar za studije i kontrolu kvaliteta izradu je internu studentsku anketu namijenjenu studentima prve godine studija, s ciljem prikupljanja relevantnih informacija o kvalitetu nastave i nastavnog procesa.

S tim u vezi, Centar informacionog sistema će anketu proslijediti putem mejla studentima prve godine studijskih programa Nautika i pomorski saobraćaj, Brodomašinstvo, Pomorska elektrotehnika i Menadžment u pomorstvu i logistika. Studenti su svoje studentske live.ac.me naloge dobili od studentske organizacije Fakulteta. U mejlu koji će studenti dobiti, biće navedene sve potrebne informacije o tome kako mogu pristupiti anketi, tj link za pristup anketi i šifra.

Ukoliko neko od studenata nema svoj nalog, student mora u sto kraćem vremenskom periodu da se obratiti predstavniku studenata Ljubu Kankarašu (mejl: ljubokankaras88@gmail.com) ili sistem inženjeru Željku Pekiću (mejl: zeljko.pekic@ucg.ac.me).

Vrijeme koje studenti imaju na raspolaganju za popunjavanje ankete je do 25. aprila 2018. godine.

Napominjemo, anketa je anonimna, kratke forme i studenti sa live.ac.me nalozima moće da joj pristupa, bez obzira gdje se nalazi, stoga, nadamo se aktivnijem učešću studenata.

Saradnja studenata i povratna informacija znači da direktno doprinosite poboljšanju nastavnog procesa i direktno učestvujete u unaprijeđenju sistema studiranja,  posebno od uvođenja novih akademskih studija na Fakultetu. Očekujemo punu saradnju i aktivno učešće u anketi, jer time pokazujete i poštovanje prema nastavi i Fakultetu.

PRODEKAN ZA NASTAVU
DOC. DR MILENA DŽEVERDANOVIĆ PEJOVIĆ

13.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Gimnaziji 'Miloje Dobrašinović' u Bijelom Polju

13.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Srednjoj elektro-ekonomskoj školi u Bijelom Polju

Predavanje u brodomasinskom simulatoru, upravitelj masine Milos Bogdanovic

05.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Predavanje admirala italijanske mornarice, Romano Sauro

04.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Proslavljen Dan studenata, 4.4.2018.

04.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Održani Info dan i promocija Vodiča za brucoše, 4.4.2018.

03.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Promocija fakulteta u Srednjoj pomorskoj školi u Kotoru