Predavanje u brodomasinskom simulatoru, upravitelj masine Milos Bogdanovic

U prostorijma BM simulatora odrzano je osmo gostujuce predavanje upravitelja mašine Miloša Bogdanovića koji je svoje bogato stručno iskustvo podijelio studentima fakulteta., ploveći na razne brodske pogone raznih svjetskih proizvođača ( RollsRoyce-Bergen, Wartsila, M.A.N B&W, Yanmar, Caterpillar, Shulzer, Volvo, Niigata, Doosan, kao i DP sisteme koji uključuju GE energy series C and A as well as Rolls-Royce DP sisteme ) a ujedno bio i student Pomorskog fakulteta Kotor.

Predavanje je odrzano studentima Brodomašinskom i Nautičkom smjeru u okviru predmeta Brodksi mašinksi pogoni i Brodomašinski simulator i plovidba, kojima je tom prilikom priblizeno funkcionisanje sigurnostnim sistemima, rukovanju različitim pogonima koji se danas mogu naći najčešće na suplajerima, bušotinama, floatli,cjevopolagačima,anchor handling brodovima,brodovima za prevoz teških tereta,kablopolagačima i drugim.

Studenti su pokazali interesovanje za ovakav vid predavanja i iskazali zelju za sličnim predavanjima u okviru nastavnih programa koje im obezbjeđuje mr.Miroslav Vukičević sa kolegama koje su pohađali Pomorski fakultet u Kotoru.

Na kraju drugog sata predavanja, kolega Bogdanović je odgovarao na pitanja i komentare zainteresovanih studenata.

Ovom prilikom se zahvaljujemo kolegi Bogdanoviću na izdvojenom vremenu i zelji da prenese vrijedno znjanje i dugogodisnje iskustvo na buduce kolege.

13.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Gimnaziji 'Miloje Dobrašinović' u Bijelom Polju

13.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Srednjoj elektro-ekonomskoj školi u Bijelom Polju

10.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Studentska anketa za studijsku 2017/18.

05.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Predavanje admirala italijanske mornarice, Romano Sauro

04.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Proslavljen Dan studenata, 4.4.2018.

04.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Održani Info dan i promocija Vodiča za brucoše, 4.4.2018.

03.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Promocija fakulteta u Srednjoj pomorskoj školi u Kotoru