13.04.2018

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Gimnaziji 'Miloje Dobrašinović' u Bijelom Polju

Predstavnici Pomorskog fakulteta Kotor su obavili promociju studijskih programa na osnovnim akademskim studijama maturantima Gimnazije 'Miloje Dobrašinović' u Bijelom Polju, u petak, 13. aprila 2018. godine.

Učenici su se mogli upoznati sa tradicijom našeg fakulteta u usavršavanju pomorskog kadra koji nakon završetka studija može aplicirati za poslove na domaćem i međunarodnom tržištu. Takođe, podijeljeni su Vodič za brucoše i flajeri, prikazana je prezentacija Pomorskog fakulteta Kotor, predstavljene su mogućnosti za dodatnim usavršavanjem i učestvovanjem u raznim programima mobilnosti (Erasmus +), praktičnoj nastavi i obavljanju radne prakse u SAD (Work & Travel). Bilo je riječi i o benefitima koje studenti mogu ostvariti tokom studiranja, a takođe i o mogućnostima napredovanja u pomorskom pozivu koje je naročito traženo na međunarodnom tržištu rada.

Ovom prilikom se zahvaljujemo rukovodstvu gimnazije, a naročito prof. Ajseli Madžgalj, na srdačnoj dobrodošlici i na tome što su omogućili da predstavimo studijske programe Pomorskog fakulteta Kotor.

13.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Srednjoj elektro-ekonomskoj školi u Bijelom Polju

13.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Predavanje u brodomasinskom simulatoru, upravitelj masine Milos Bogdanovic

10.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Studentska anketa za studijsku 2017/18.

05.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Predavanje admirala italijanske mornarice, Romano Sauro

04.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Proslavljen Dan studenata, 4.4.2018.

04.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Održani Info dan i promocija Vodiča za brucoše, 4.4.2018.

03.04.2018 Pomorski fakultet Kotor

Promocija fakulteta u Srednjoj pomorskoj školi u Kotoru