Održan radni sastanak članova Trans2Work projekta u Čačku

Radni sastanak na kojem su prisustvovali članovi tima projekta “Prelaz studenata sa invaliditetom od visokog obrazovanja do zapošljavanja u Srbiji, Bosni i Hercegovini i Crnoj Gori” (akronim: Trans2Work) je održan u udruženju “BADEN” (Balkanska mreža za obrazovanje na daljinu) u Čačku, Srbija 26.05.2018. godine. Ovom sastanku je prisustvovala doc. dr Tatijana Dlabač sa Pomorskog fakulteta Kotor, Univerziteta Crne Gore.

Na sastanku je bilo riječi o neophodnim aktivnostima koje treba da uslijede za pripremu dokumentacije za organizovanje E-learning seminara koji će biti uključen u završni izvještaj Trans2Work projekta. Isto tako, elaborirano je i o procedurama koje je potrebno realizovati u završnoj fazi implementacije projekta.