Konačne rang liste za upis u prvu godinu studiranja I rok - jun 2018

Konačne rang liste, nakon unešenih rezultata sa dodatnih testova, po studijskim programima, za upis u prvu godinu studiranja studijske 2018/19. godine na Pomorskom fakultetu Kotor možete preuzeti sa linka.

Obavještavaju se kandidati koji su stekli pravo na upis u prvu godinu studija da će se upis vršiti u periodu od 2.  do 6. jula 2018. godine u terminu od 9:00 do 13:00 sati u studentskoj službi Fakulteta (prvi sprat).

Za upis je potrebno:

• Indeks i dvije fotografije,
  • Dva prijavna lista (ŠV-20 obrazac),
  • Uplata na žiro račun SOPF-a 510-89423-73, svrha uplate: "Studentski samodoprinos" na iznos od 6,00€.
  • Ljekarsko uvjerenje za POMORCE - za upis na Pomorski fakultet Kotor, isključivo iz Doma zdravlja Kotor, Bar, Podgorica i Herceg-Novi za studijske programe: Nautika i pomorski saobraćaj, Brodomašinstvo i Pomorska elektrotehnika.
  • Uplata u iznosu od 50,00€ za studente kojima je potrebno izvršiti priznavanje inostrane isprave - diplome, na žiro račun Fakulteta, broj 510-227-38.

VAŽNE NAPOMENE:
  • Upis se vrši lično ili uz ovjereno ovlašćenje dato članu porodice budućeg studenta.
  • Ovjereno ovlašćenje se daje za upis na Pomorski fakultet Kotor i potpisivanje ugovora o studiranju.
  • Kandidat koji je ostvario pravo na upis, a u predviđenom roku se nije upisao, smatra seda je odustao od upisa. Umjesto njega, pravo na upis stiče sljedeći kandidat na rang listi koji je dužan obaviti upis u ponedjeljak, 9. jula 2018. godine u terminu od 11:00 do 13:00 sati, nakon izvršene korekcije rang liste koja će se obaviti od 10:00  do 11:00 sati.