Svečani prijem brucoša u studijskoj 2018/19. godini

Poštovani studenti,

Pozivamo vas da u  ponedjeljak, 24. septembra 2018. godine, kada prema akademskom kalendaru počinje nastava na Univerzitetu Crne Gore i ujedno Pomorskom fakultetu Kotor, prisustvujete prijemu studenata na kojem će vas prvog dana vašeg studiranja uprava fakulteta i nastavno osoblje dočekati i pozdraviti.

U tom smislu, prijem studenata prve godine studija  organizovaće se po grupama u AMFITEATRU Pomorskog fakulteta, po sljedećem rasporedu:

8:15 ― studijski programi: Brodomašinstvo i Pomorska elektrotehnika;

9:15 ― studijski program: Menadžment u pomorstvu i logistika;

10:15 ― studijski program: Nautika i pomorski saobraćaj.

Nakon prijema nastava će biti održana shodno već istaknutom rasporedu koij se nalazi na linku.

Ujedno obaviještavamo studente starijih godina studija da nastava počinje istog dana (24. septembra 2018. godine) u skladu sa istaknutim rasporedom časova.

Svim studentima, starim i novim, kao i nastavnom osoblju želimo srećan i uspješan početak nove studijske godine!

Pomorski fakultet Koto