Konkurs za upis na magistarske studije 2018/19

Prijave za magistarske studije 25. i 26. septembra 2018. godine

Univerzitet Crne Gore, Pomorski fakultet Kotor, na osnovu Odluke Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore br. 02-221/14 od 22.09. 2018. godine, raspisuje

K O N K U R S

Za upis na akademske postdiplomske magistarske studije na studijskim programima Menadžment u pomorstvu i Pomorske nauke za studijsku 2018/19. godinu:

Menadžment u pomorstvu 10 studenata

Pomorske nauke 10 studenata

Na konkurs se mogu prijaviti kandidati koji su stekli diplomu osnovnih akademskih (240 ECTS kredita) ili osnovnih i specijalističkih akademskih studija (180 +60 ECTS kredita) i to za studijski program Menadžment u pomorstvu iz oblasti društvenih nauka, a za studijski program Pomorske nauke iz oblasti tehničkih nauka.

Iznos školarine po semestru je 750,00€.

Prijave na konkurs podnose se studentskoj službi Pomorskog fakulteta Kotor 25. 09. (utorak) i 26. 09.(srijeda), u terminu od 10,00 do 12,00 časova.

Upis kandidata će se vršiti u skladu sa Pravilima studiranja na postdiplomskim studijama.
(http://www.ucg.ac.me/skladiste/blog_6/objava_3716/fajlovi/PRAVILA%20STUDIRANJA%20NA%20POSTDIPLOMSKIM%20STUDIJAMA%20.pdf).

Kandidati su prilikom prijave na konkurs dužni priložiti sljedeća dokumenta:

• popunjenu prijavu (dobija se na Fakultetu);
  • biografiju;
  • ovjerenu kopiju diplome o završenim osnovnim i specijalističkim studijama, ako su završili Pomorski fakultet Kotor;
  • original diplome o završenim studijama na drugom fakultetu, na uvid, uz dostavu ovjerene kopije diplome;
  • uvjerenje o položenim ispitima na četiri godine studija;
  • dokaz o znanju jednog stranog jezika;
  • kopiju lične karte.

NAPOMENA:

Priznavanje inostanih diploma vrši se u posebnom postupku na Pomorskom fakultetu Kotor.

Adresa Pomorskog fakulteta Kotor: Dobrota 36, 85330 Kotor