Konačne rang liste za upis u prvu godinu studiranja I rok - jul 2017

Konačne rang liste, nakon unešenih rezultata sa dodatnih testova, po studijskim programima, za upis u prvu godinu studiranja studijske 2017/18. godine na Pomorskom fakultetu Kotor možete preuzeti sa donjih linkova.

Kandidati koji su ostvarili nedovoljan uspjeh na dodatnim testovima, rezultati im nisu upisivani na rang listu.

Kandidat koji smatra da postupak rangiranja nije pravilno sproveden, ima pravo prigovora Centralnoj komisiji za upis, preko emaila sekretara Pomorskog fakulteta Kotor (vera.popovic@ac.me), u roku od 24 sata od objavljivanja rezultata kvalifikacionog postupka i rang liste.

Konačne rang liste biće objavljene u ponedjeljak, 17. jula 2017. godine u 13:00 sati na web portalu i oficijalnoj facebook stranici.

Upis studenata i predaja dokumenata je u poonedjeljak, 17. jula 2017. godine od 13:00 do 15:00 sati i od utorka, 18. jula do petka, 21. jula 2017. godine od 10:00 do 15:00 sati u studentskoj službi Pomorkog fakulteta Kotor.

Dodatni testovi i rješenja iz Matematike i Engleskog jezika možete preuzeti sa linkova ispod.