Raspored časova za zimski semestar 2017/18

Raspored časova za zimski semestar studijske 2017/18. godine za studijske programe Pomorskog fakulteta Kotor  možete preuzeti sa donjih linkova.

Nastava na studijskim programima Nautika, Nautika i pomorski saobraćaj, Brodomašinstvo, Pomorska elektrotehnika i Pomorske nauke (osnovne i specijalističke) održavaće se na Pomorskom fakultetu Kotor, lokacija.

Nastava iz Fizickog vaspitanja je predvidjena da se odvija u OS Narodni Heroj Savo Ilic u Dobroti, lokacija.

Nastava na studijskom programima Menadžment u pomorstvu i logistika i Menadžment u pomorstvu od ponedjeljka, 16. oktobra 2017. godine organizuje se na Fakultetu za pomorstvo umjesto na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo.

Molimo sve studente da pogledaju nove rasporede časova, jer je došlo do manjih izmjena u rasporedu časova i na ostalim studijskim programima!