Praktična nastava u Zavičajnom muzeju

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

U okviru praktične nastave Studijskog programa za istoriju su u utorak, 14. novembra 2017. godine, posjetili Zavičajni muzej u Nikšiću. Muzej je smješten u Dvorcu kralja Nikole Petrovića. Cilj praktične nastave, iz predmeta „Istorijski praktikum I”, jeste da se studenti upoznaju sa bogatim zbirkama: iz arheologije, istorije, etnologije i umjetnosti. Od posebnog značaja je arheološki materijal iz praistorijskog lokaliteta Crvena stijena, koji se nalazi nedaleko od sela Petrovići (opština Nikšić). Tokom obilaska Muzeja studenti su detaljno upoznati sa svim eksponatima koji su izloženi i na taj način upotpunili su svoja saznanja iz istorije. Praktičnu nastavu izvodili su doc. dr Marijan Premović i doktorand mr Ivan Tepavčević.

17.04.2018 Filozofski fakultet

Takmičenje iz sociologije učenika srednjih škola

16.04.2018 Filozofski fakultet

Otvorena vrata za nikšićke gimnazijalce

13.04.2018 Filozofski fakultet

SA STUDENTIMA/STUDENTKINJAMA STUDIJSKOG PROGRAMA ZA OBRAZOVANJE UČITELJA I STUDIJSKOG PROGRAMA ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE ODRŽANE RADIONICE SAVJETA EVROPE NA TEMU: ,,UPOZNAVANJE SA DEMOKRATSKIM KOMPETENCIJAMA”

12.04.2018 Filozofski fakultet

Okrugli sto posvećen profesoru Branislavu Batu Kovačeviću (1933 – 2009)

02.04.2018 Filozofski fakultet

STUDENTSKA POSJETA ARHIVSKOM ODSJEKU NIKŠIĆ

26.02.2018 Filozofski fakultet

Kreirani su mail nalozi za sve studente prve godine osnovnih studija, kao i za studente specijalistickih, magistarskih i doktorskih studija,upisanih školske 2017/18 godine.

22.02.2018 Filozofski fakultet

Biblioteci Fakulteta donirane Monografije akademskog slikara Rajka Todorovića Todora

19.02.2018 Filozofski fakultet

Filozofski fakultet je u saradnji sa Tehnopolisom, otpočeo pilot fazu projekta „Edukacija.me“