27.12.2017

Studijski program za pedagogiju i Filozofski fakultet u Nikšiću predstavljeni u Kini

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

U Pekingu (Beijing) i Provinciji Hebei (Hebei Province),  u organizaciji „Beijing Foreign Studies University“, „Communication University of China“ i „Baoding Education Bureau of Hebei Province“, održana je XVI Konferencija međunarodnog foruma obrazovanja (The 16th International Education Forum) „Nacionalnog Instituta za strane jezike“ (National Foreign Languages ​​Institute). Cilj skupa je bilo udruživanje i razvijanje obrazovanja raznih zemalja, uključujući Kinu i Crnu Goru. Tim povodom, glavni govornik je bio profesor Univerziteta u Pekingu Zhang Ijan Zhong koji je, između ostalog, predstavio pozitivna iskustva studenata iz Kine koji su u Crnoj Gori i izrazio veliko zadovoljstvo povodom saradnje dvije države. Tom prilikom je predstavljen i Filozofski fakultet u Nikšiću, Univerziteta Crne Gore, putem video snimka studenata prve godine Studijskog programa za pedagogiju, među kojima je i Xu Jung Yan, kineska državljanka. Konferencija je emitovana uživo na međunarodnom kanalu obrazovanja na Peking Satelite TV.

17.04.2018 Filozofski fakultet

Takmičenje iz sociologije učenika srednjih škola

16.04.2018 Filozofski fakultet

Otvorena vrata za nikšićke gimnazijalce

13.04.2018 Filozofski fakultet

SA STUDENTIMA/STUDENTKINJAMA STUDIJSKOG PROGRAMA ZA OBRAZOVANJE UČITELJA I STUDIJSKOG PROGRAMA ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE ODRŽANE RADIONICE SAVJETA EVROPE NA TEMU: ,,UPOZNAVANJE SA DEMOKRATSKIM KOMPETENCIJAMA”

12.04.2018 Filozofski fakultet

Okrugli sto posvećen profesoru Branislavu Batu Kovačeviću (1933 – 2009)

02.04.2018 Filozofski fakultet

STUDENTSKA POSJETA ARHIVSKOM ODSJEKU NIKŠIĆ

26.02.2018 Filozofski fakultet

Kreirani su mail nalozi za sve studente prve godine osnovnih studija, kao i za studente specijalistickih, magistarskih i doktorskih studija,upisanih školske 2017/18 godine.

22.02.2018 Filozofski fakultet

Biblioteci Fakulteta donirane Monografije akademskog slikara Rajka Todorovića Todora

19.02.2018 Filozofski fakultet

Filozofski fakultet je u saradnji sa Tehnopolisom, otpočeo pilot fazu projekta „Edukacija.me“