Izložba u okviru jubileja: 30 godina Fakulteta likovnih umjetnosti Cetinje

U okviru Jubileja 30 godina Fakulteta likovnih umjetnosti Cetinje biće otvorena izložba “30 FLU ALUMNI Dizajn/Dizajn”, u četvrtak 26. aprila 2018. godine u 12h, u CGU „Miodrag Dado Đurić“ na Cetinju.

Na izložbi su predstavljeni radovi preko trideset autora koji su diplomirali na Studijskom programu Grafički dizajn Fakulteta likovnih umjetnosti Cetinje, Univerziteta Crne Gore. Koncept izložbe obuhvata dizajnerske radove – vizuelne identitete, promo kampanje, plakate, grafičko oblikovanje i ilustraciju knjiga, kataloga i časopisa, ambalažu i druge dizajnerske dicipline i medijume realizovane za različite klijente.

autori: Slađana Bajić Bogdanović / Dejan Batrićević / Bojana Bogavac / Denis Ćupić / Zdravko Delibašić Beli / Sanja Dević / Srđa Dragović / Dejan Drašković / Roman Đuranović / Sandra Đurović / Maša Elezović / Antun Gverović / Miodrag Ilić / Aleksandra Nina Knežević / Sara Kovačević / Irena Lagator Pejović / Ana Matić / Svetlana Lola Miličković / Radomir Milić / Suzana Pajović / Ana Pejović Knežević / Danijela Popović / Snežana Pupović Karović / Lidija Rabrenović / Nikola Bada Radonjić / Jelena Sekulić / Jadranka Simonovic / Helena Tošić / Jelena Tošković / Ivana Vujošević / Slobodan Vukićević / Irena Vuković / Adela Zejnilović

Izložba se realizuje u okviru FLUID dizajn foruma #06/2018. Organizator izložbe Fakultet likovnih umjetnosti Cetinje Univerziteta Crne Gore u partnerstvu sa Narodnim muzejom Crne Gore. Izložba traje do 10. juna 2018.