28.09.2017

Posjeta delegacije Univerziteta za tehnologiju i nauku iz Trondhajma - Norveška

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Dekan Medicinskog fakulteta Acc. prof. dr Goran Nikolić primio je delegaciju Univerziteta za tehnologiju i nauku iz Trondhajma - Norveška, razgovarali su o razvoju sestrinstva u Crnoj Gori. Univerzitet u Trondhajmu nudi širok akademski nastavni plan iz prirodnih nauka, društvenih nauka, obrazovanja nastavnika, humanističkih nauka, medicine i zdravstvenih nauka, ekonomije, finansija i administracije, kao i arhitekture i umetnosti.

Delegaciju su činili Vesna Forbergskog, ass prof Faculty of Medicine and Health Sciences, Department of Public Health and Nursing, Associate prof.Anne Treit, int koordinator sestrinstva, Associate prof.midwife Raija Dahlo, Nada Rondović predsjednik medicinkih sestara i babica Crne Gore i Rajka Srdanović.

18.04.2018 Medicinski fakultet

Aktivnosti studenata studijskog programa Stomatologija

22.03.2018 Medicinski fakultet

Studenti obilježili Dan oralnog zdravlja