Kurs njemačkog jezika

"U saradnji sa Univerzitetom Zarlanda, Univerzitet Crne Gore organizuje početni brzi kurs njemačkog jezika za sve studente UCG koji imaju namjeru da se prijave za stipendije za studiranje u Zarbrikenu i na drugim njemačkim univerzitetima.

Kurs u trajanju od 9 dana, održaće se u prostorijama Rektorata Univerziteta Crne Gore u Podgorici od 17-28.4.2017. Svakog radnog dana od 16h-18h. Nastavu će držati dvije profesorke sa Univerziteta u Zarbrikenu.

Zainteresovani studenti osnovnih, master i doktorskih studija treba da se prijave do subote, 15.4., tako što će na mejl adresu profesorice i prodekana za medjunarodnu saradnju Filološkog fakutleta, dr Jelene Knežević (jelenak@ac.me) poslati potvrdu o studiranju i sasvim kratko motivaciono pismo u kojem će obrazložiti svoje interesovanje za pohađanje ovog kursa."