03.11.2017

Prijave za Work And Travel 2018 program otvorene u kancelariji KOUZON-a.

Dragi studenti,

Imamo zadovoljstvo da vas obavijestimo da su prijave za Work And Travel 2018 program otvorene u kancelariji KOUZON-a.

Iskoristite priliku dok studirate i nagradite sebe Work And Travel avanturom.  Ovaj program, poznatiji kao kulturna razmjena studenata u SAD-u, posebno je namijenjen studentima koji su spremni da prošire svoje radno i životno iskustvo, upoznaju se sa američkom kulturom i imaju priliku da rade sa studentima iz cijelog svijeta. Program omogućava sticanje J-1 vize, obuhvata period od 4 radna mjeseca i jedan poklon mjesec za putovanje po Americi.

U našoj agenciji nudimo najbolje uslove programa i najpovoljnije cijene. Saradnja sa najboljim sponzorskim agencijama, omogućila nam je poslovne ponude na najatraktivnijim destinacijama širom cijele Amerike. Svojom 20-godišnjom tradicijom i predstavništvom u više od 5 država širom Balkana, možemo da se  pohvalimo da smo kao kompanija omogućili da više od 16.700 studenata učestvuju na ovom ili na nekom drugom programu za ljetnji studentski posao u inostrantsvu.

Novu sezonu 2018 započinjemo savjetovanjem naših aplikanata, kako bi dobili najbolje poslovne ponude u Crnoj Gori. Zajedno sa našim partnerima iz Amerike, ubijeđeni smo da će svi studenti koji apliciraju kod nas, imati prelijepo radno i životno iskustvo naredne godine, živjeći 3-4 mjeseca u Americi.

ZBOG ČEGA SMO POSEBNI?

Za kampanju programa 2017 godine imali smo MOTO – YOUR N.A.S.A 2017 .
Ovo je u prevodu značilo – YOUR NEXT AMERICAN SUMMER ADVENTURE. Kako smo promovisali kampanju sa N.A.S.A  – tako smo i realizovali najavljenu nagradnu igru.
Naime,grupa od 8 studenata iz 4 države, je u organizaciji Kouzon (besplatno) imala priliku da posjeti NASA centar u Vašingtonu i mnoge gradove na tom dijelu istočne obale Amerike (Vašington DC, Filadelfiju, Njujork).

Za narednu godinu isplanirali smo da moto glasi N.B.A – 2018 (Next Boosting Advenure).

Šta bi za vas značilo N.B.A. 2018?
Prijavite se za program preko nas i sa najboljim odgovorom dobijte NAGRADA.

I svakako slijede mnoga druga iznenađenja.

Sa izborom Kouzona, dragi studenti, birate SIGURNU I ODGOVORNU AGENCIJU.

ZA VIŠE INFORMACIJA:

Posjetite naš sajt: www.workandtravel.mk

Pratite nas na društvenim mrežama

FACEBOOK: www.facebook.com/kouzon.montenegro/
INSTAGRAM: www.instagram.com/kouzonworkandtravel_mne/

Javite nam se

Putem mejla: studenti.mne@kouzon.mk,

Na broj telefona: 068 259 449.

Posjetite nas

Adresa: Ul. Hercegovačka 10, 81000 Podgorica (ispod njemačke ambasade)

16.11.2017 Fakultet političkih nauka

Nova publikacija - Mr Nemanja Batrićević