Otvoren konkurs za Global UGRAD stipendiju

GLOBAL UGRAD je jednosemestralni program razmjene u Sjedinjenim Državama otvoren za aplikacije do 31. decembra 2017. godine.

Više o samom programu i uslovima zainteresovani studenti mogu pronaći na internet stranici Ambasade SAD: https://me.usembassy.gov/education-culture/education-exchange/global-ugrad/ , a aplicirati isključivo on-line putem ovog linka: http://exchangeprograms.worldlearning.org/index.cfm?FuseAction=Abroad.ViewDocument&File_ID=166095.

Global UGRAD program razmjene u potpunosti finansira Stejt dipartment, a sprovodi organizacija World Learning.

Global UGRAD je program obrazovne i kulturne razmjene koji omogućava mladim liderima da iskuse američki obrazovni sistem tokom jednog semestra provedenog na nekom od univerziteta u SAD i unaprijede svoje akademsko  znanje, kao i poznavanje kulture i vrijednosti SAD.

Global UGRAD Recruitment Toolkit Flyer.pdf

12.12.2017 Fakultet političkih nauka

Javna debata - Projekat ,,Iznesi svoj stav ''

11.12.2017 Fakultet političkih nauka