25.12.2017

Održano humanitarno veče FPN-a u organizaciji Vijeća studenata

U prostorijama Fakulteta Političkih nauka u Podgorici, u petak 22. decembra sa početkom u 19 časova održano je Humanitarno veče koje je imalo za cilj da se prikupljanjem sredstava tokom te večeri pruži finansijska pomoć onima kojima je to najviše potrebno.

Sav prikupljni novac usmjeren je Narodnoj kuhinji Mitropolije crnogorsko-primorske pri Sabornom hramu Hristovog Vaskrsenja koja već godinama unazad brine o najpotrebitijim porodicama na teritoriji Podgorice – čak njih 230.

Pred sami ulaz u amfiteatar posjetioci su mogli vidjeti i kupiti izložene suvenire na štandovima sa autorskim likovnim i ručnim radovima talentovanih studentkinja FPN-a : Ivone Đukić i Mehdine Sutković.

Program humanitarne večeri otvorili su moderatori ove večeri : Nikolina Miljić i Luka Janković.
Na humanitarnoj večeri pored brojnih gostiju, studenata i ljudi dobre volje prisustvovali su Prof. dr Gordana Đurović, Prof. dr Velimir Rakočević – dekan Pravnog Fakulteta u Podgorici , brojni uvaženi profesori FPN-a kao i Vladimir Milunović, koordinator Dobrotvornog fonda “Čovjekoljublje“ Mitropolije crnogorsko-primoske.

Po završenom pozdravnom slovu gospodin Vladimir Milunović je uručio zahvalnicu studentu-povjereniku Aleksandru Šipčiću koji je ovo priznanje primio ispred studenata FPN-a.

Tokom ove večeri, studenti, uvaženi gosti, svi ljudi dobre volje imali su priliku da uživaju u humoru sjajnih glumaca/ica : Ljubice Vukčević, Luke Pejovića, Lazara Talovića, Uglješe Turkovića, te Dragane Roćenović i Nevene Ivanović.

Takođe za muzički ugođaj večeri pobrinuli su se solistkinje Jovana Damjanović i Slađana Šćepanović kao i gitarista Matija Miljanić.

11.01.2018 Fakultet političkih nauka
Call for Papers - 23rd Annual Conference of Central European Political Science Association. >>>

11.01.2018 Fakultet političkih nauka

"Spring University Prague 2018: Understanding Europe in an Age of Uncertainty"