30.05.2017

Prezentacija: "Il sito romano di Doclea: scoprire il passato con gli occhi del futuro"

Ministarstvo kulture Crne Gore, Ambasada Italije u Crnoj Gori, CNR-ITABC iz Rima i Istorijski institut Univerziteta Crne Gore organizuju prezentaciju dijela rezultata rada na projektima Revitalizacija kulturne baštine kroz istorijske analize i nove primijenjene tehnologije: integracija između humanističkih i prirodnih nauka i Archaeological survey in the Doclea Valley (Podgorica, Montenegro).

Prezentacija će se održati u srijedu, 31. maja 2017. godine u 19 h, u multimedijalnoj sali KIC "Budo Tomović".

30.06.2017 Istorijski institut

Početak realizacije bilateralnog projekta sa Centrom za studije jugoistočne Evrope Univerziteta u Grazu

22.06.2017 Istorijski institut

Održano predavanje dr Elene Gigliarelli i dr Luciana Cessaria