Septembarski ispitni rok

Septembarski ispitni rok podrazumijeva da studenti imaju po jedan termin za polaganje svakog predmeta. Ti su termini dati u prvoj koloni tabele.

Studentima kojima do završetka studija ostaje JEDAN ispit nakon septembarskog roka biće omogućeno polaganje tog ispita, po odluci Senata Univerziteta Crne Gore.

Akademski kalendar (koji je u prilogu) ističe da je za taj rok predviđena sedmica 17-21. septembra 2018. godine, pri čemu bi u sedmici prije toga trebalo organizovati dopunsku nastavu, po posebnoj odluci Senata UCG. Za većinu predmeta dati su  dopunski termini (druga kolona u tabeli). Pošto za sada ne možemo znati za koje su nam sve predmete potrebni dopunski termini, niti dopunska nastava, studenti kojima ostaje taj jedan ispit do završetka studija neka se jave na adresu dijanav@ac.me do 7. septembra 2018. godine, odnosno u trenutku kad budu sigurni da im do završetka ostaje jedan ispit. Plan je da polaganje ispita za koje nije dat drugi termin bude organizovano prema odgovarajućem rasporedu časova u zimskom, odnosno ljetnjem semestru.