Konkurs za razmjenu sa Univerzitetom u Opolama

Erasmus + konkurs za Opole univezitet u Poljskoj

www.erasmusplus.uni.opole.pl

Po osnovu međuinstitucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost skopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu i za učešće u Staff Training Week-u na Univerzitetu u Opolama u akademskoj 2017/2018. godini

Za mobilnost se može  prijavljivati akademsko osoblje i administrativno osoblje Fakulteta političkih nauka, Muzičke akademije, Filozofskog fakulteta, Ekonomskog i Filološkog fakulteta kao i administrativno osoblje svih jedinica (trening mobilnost)

Broj stipendija:

1 training

4  teaching

Oblasti studija: politicke nauke, sociologija, ekonomija i muzika (Muzička akademija: raspolozivo 1 mjesto za teaching)

Trajanje mobilnosti:  5 dana + 2 dana za put

Za prijavu je potrebno podnijeti:

Plan rada potpisan od strane kandidata i prodekana za nastavu, uz predloženi termin boravka i CV na engleskom jeziku

Napomena: za sve zainteresovane, Staff training week održaće se u periodu od 16-20 aprila 2018 godine. Ukoliko se kandidat ipak prijavljuje za slobodnu posjetu Univerzitetu u Opolama, predlaže se period od marta do maja 2018.godine

Formu planova rada možete naći na linku : http://www.ucg.ac.me/objava/blog/19379/objava/6489-korisna-dokumentacija

Dokumentaciju (u jednom pdf fajlu)  je potrebno poslati na e-mail adresu:

irouom@ac.me, i dostaviti prodekanu za medjunarodnu saradnju matičnog fakulteta .

Matični fakultet sačinjava listu nominovanih koju šalje Univerzitetu u domaćinu, gdje se vrši konačna selekcija kandidata. Nakon završenog procesa selekcije akademsko osoblje se prijavljuje univerzitetu domaćinu putem aplikacionog formulara koji će im biti naknadno dostupan.

Krajnji rok za prijave je  28. februar 2018. god.