Konkurs za razmjenu sa Univerzitetom u Opoli, Poljska_second call

Erasmus + konkurs za Opole univezitet u Poljskoj

www.erasmusplus.uni.opole.pl

Po osnovu međuinstitucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost skopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu na Univerzitetu u Opolama u akademskoj 2018/2019. godini

Za mobilnost se može  prijavljivati akademsko osoblje i administrativno osoblje Fakulteta političkih nauka, Muzičke akademije, Filozofskog fakulteta, Ekonomskog i Filološkog fakulteta kao i administrativno osoblje svih jedinica (trening mobilnost)

Broj stipendija:

1 training - administrativno osoblje

3  teaching - akademsko osoblje

Oblasti studija: politicke nauke, sociologija, ekonomija i muzika

Trajanje mobilnosti:  5 dana + 2 dana za put

Za prijavu je potrebno podnijeti:

Plan rada potpisan od strane kandidata i prodekana za nastavu, uz predloženi termin boravka i CV na engleskom jeziku

Napomena: mobilnosti za teaching mjesta moguće je realizovati od oktobra 2018., u skladu sa akademskim kalendarom partnerskog univerziteta

Formu planova rada možete naći na linku : http://www.ucg.ac.me/objava/blog/19379/objava/6489-korisna-dokumentacija

Dokumentaciju (u jednom pdf fajlu)  je potrebno poslati na e-mail adresu:

irouom@ac.me, i dostaviti prodekanu za medjunarodnu saradnju matičnog fakulteta .

Matični fakultet sačinjava listu nominovanih koju šalje Univerzitetu u domaćinu, gdje se vrši konačna selekcija kandidata. Nakon završenog procesa selekcije akademsko osoblje se prijavljuje univerzitetu domaćinu putem aplikacionog formulara koji će im biti naknadno dostupan.

Krajnji rok za prijave je  11. jun 2018. god.