Ispit januar 2018 - pravila/konsultacije

PROGRAMIRANJE NAPREDNI KURS – PRAVILA KURSA ZA STUDENTE UPISANE 2017/18

Ispit se sastoji iz dva dijela. U prvom dijelu student treba da ovladaju sa dva programska jezika koja nisu učili u dosadašnjem studiranju i seminarskog rada.

Mogući programski jezici su:

G1: C#/Java/Objective C

G2: Python

G3: Haskell

G4: SciLab/R/SAGE

Programski jezici ne mogu biti iz iste grupe. Studenti koji su slušali Java-u u redovnom školovanju ne mogu je polagati niti mogu programski jezik u kome su realizovali specijalističi rad.

Kada jedan student izabere jedan od navedenih programskih jezika ne mogu ga ove školske godine birati drugi studenti.

Seminarski rad se može odrediti odmah na osnovu programskih jezika koje student izabere ili na osnovu magistarskog rada koji radi ili drugih afiniteta a može i naknadno nakon što se položi dio vezan za programske jezike.

Rokovi za one koji žele da polažu u januarskom roku:

20.XII 2017 polaganje dijela vezanog za programske jezike (ili završena prva verzija seminarskog)

20.I 2018 završen seminarski (ili polaganje dijela vezanog za programske jezike ako je prvo rađen seminarski).

Konsultecije/Časovi – ponedjeljkom od 16.00 u kabinetu predmetnog nastavnika.

Elektronske konsultacije putem emaila predmetnog nastavnika.

PREDMETNI NASTAVNIK