Motivaciona radionica za studente s invaliditetom u okviru projekta Trans2Work

Udruženje mladih sa hendikepom Crne Gore u saradnji sa Univerzitetom Crne Gore organizovaće u subotu, 16. decembra 2017. godine, od 11:00 do 14:00 sati u prostorijama Rektorata Univerziteta Crne Gore, motivacionu radionicu za studente s invaliditetom o programima mobilnosti i radne prakse u okviru projekta Prelaz studenata sa invaliditetom od visokog obrazovanja do zapošljavanja u Srbiji, Bosni i Hercegovini i Crnoj Gori - Trans2Work.

Učesnicima će biti predstavljen projekat Trans2Work, program mobilnosti (Special Mobility Strand), kao i iskustva studenata koji su već bili polaznici nekih programa razmjene studenata i radne prakse.

Pozivamo vas da prisustvujete radionici i tako podržite program mobilnosti i radne prakse studenata s invaliditetom.