Zavrsni ispit (predrok), popravni kolokvijumi, zavrsni i popravni zavrsni ispit

Informacije o zavrsnom ispitu (predroku), popravnim kolokvijima, zavrsnom  i popravnom zavrsnom ispitu

1. Tokom sledece dvije sedmice (11. i 18. decembra) obradicemo preostala poglavlja iz ovog predmeta (15, 16. i 17.), koja se polazu na zavrsnom ispitu (usmeno), i to:

• decembra: nastavnik ce prezentirati navedena poglavlja u glavnim crtama,
  • decembra: studenti imaju mogucnost da detaljnije prezentiraju, i ucestvuju u raspravi, po najmanje jedan od odabranih podnaslova iz svakog od navedenih poglavlja, po svom izboru).

Ove aktivnosti bice vrednovane kao  predrok  zavrsnog ispita.

1. U poslednjoj sedmici rada, decembra, bice odrzani popravni kolokvijumi (I i II), po temama koje su vec postavljene na sajtu (za I kolokvijum poglavlja 1, 2, 3. i 4; za II kolokvijum poglavlja 6, 11. i 14.)

1. Zavrsni i popravni zavrsni ispit bice odrzan u januaru, prema rasporedu odrzavanja ispita, koji ce Uprava Fakulteta utvrditi.