Ispit iz IPT u avgustovskom/ septembarskom roku

Ispit iz Istorije političkih teorija u avgustovskom/septembarskom roku biće održan prema sljedećem rasporedu:

10. septembar, 9h - studijski programi Evropske studije i Novinarstvo;

11. septembar, 9h - studjski programi Međunarodni odnosi i Socijalna politika i socijalni rad:

12. septembar, 9h - studijski program Politikologija.

Studenti koji žele da rade popravne kolokvijume mogu to uraditi pismeno ili usmeno, u sklopu završnog ispita. Popravni pismeni kolokvijumi biće održani 4. septembra, i to prvi kolokvijum u 9h, a drugi kolokvijum u 10h. Za izradu kolokvijuma studenti se moraju prijaviti saradnici u nastavi na mail almedina@ac.me. U mailu je potrebno navesti ime i prezime, broj indeksa, studijski program, predmet i kolokvijum koji će polagati. Prijave se mogu poslati najkasnije do 31. avgusta. Za dodatna pitanja javiti se saradnici.