Maja Lakičević

mr Maja Lakičević

saradnik u nastavi mr | Elektrotehnički fakultet

Maja Lakičević Žarić je rođena 14.06.1986.godine u Kotoru. Osnovu školu “Narodni heroj Savo Ilić” završila je 2001.godine, tokom koje je ostvarila zapažene rezultate na regionalnim i republičkim takmičenjima iz matematike. Nakon završene osnovne škole, upisuje Gimnaziju Kotor koju završava 2005.godine. Dobitnik je diplome “Luča 1” i u osnovnoj i srednjoj školi. 2005.godine upisuje Elektrotehnički fakultet u Podgorici, odsjek Elektronika,...

Jedinica Program Tip Sem. Predmet P x GP V x GV L x GL

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2022SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Lakičević Žarić, M., Draganić, A., Orović, I., Beko, M. & Stanković, S.Combining Gradient-Based and Thresholding Methods for Improved Signal Reconstruction PerformanceJournal of Signal Processing Systems
2018SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Lekić, N., Lakičević Žarić, M., Orović, I. & Stanković, S.Adaptive gradient-based analog hardware architecture for 2D under-sampled signals reconstructionMicroprocessors and Microsystems

Obavjestenja iz nastave