Irena Stevović

mr Irena Stevović

saradnik u nastavi | Filološki fakultet

Irena Stevović je rođena 22. septembra 1980. godine u Nikšiću. Osnovnu školu završila je u Podgorici, a srednje obrazovanje stekla u Umjetničkoj školi za muzičko i baletsko obrazovanje „Vasa Pavić“. Dobitnica je diplome „Luča“. Diplomirala je 2008. godine na Filozofskom fakultetu u Nikšiću (Odsjek za srpski jezik i južnoslovenske književnosti). Godine 2009/2010. je na istom fakultetu upisala akademske magistarske studije, u okviru kojih je postigla prosječnu ocjenu položenih ispita...

Jedinica Program Tip Sem. Predmet P x GP V x GV L x GL

Izabrane publikacije