Velibor Spalević

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2016SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Velibor Spalević, Goran Barović, Alenka Fikfak, Saja Kosanović, Mladen Đurović, Svetislav S. PopovićSediment yield and Land use changes in the Northern Montenegrin Watersheds: Case study of Seocki Potok of the Polimlje RegionJournal of Environmental Protection and Ecology (J ENVIRON PROT ECOL)
2016SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Vojislav Đeković, Neđo Milošević, Aleksandar Anđelković, Nevenka Đurović, Goran Barović, Duško Vujačić and Velibor SpalevićChannel morphology changes in the River Pestan, SerbiaJournal of Environmental Protection and Ecology (J ENVIRON PROT ECOL)
Vijesti sa fakulteta   >>>

19.02.2018 Filozofski fakultet

Filozofski fakultet je u saradnji sa Tehnopolisom, otpočeo pilot fazu projekta „Edukacija.me“

19.02.2018 Filozofski fakultet

Održana trodnevna obuka za volontere/volonterke Filozofskog fakulteta

13.02.2018 Filozofski fakultet

Predstavnici Centra za geopolitiku razgovarali sa ministarkom nauke dr Sanjom Damjanović

27.12.2017 Filozofski fakultet

Studijski program za pedagogiju i Filozofski fakultet u Nikšiću predstavljeni u Kini

Vijesti iz Rektorata   >>>

19.02.2018 Rektorat

Upravni odbor donio Odluku o politici novog zapošljavanja na Univerzitetu Crne Gore

15.02.2018 Rektorat

Rektor Nikolić i ambasador Galip razgovarali o unapređenju saradnje sa turskim univerzitetima

07.02.2018 Rektorat

Rektor i ambasador Hrvatske razgovarali o unapređenju saradnje u oblasti visokog obrazovanja

21.02.2018 Rektorat

Studenti umjetničkih fakulteta boraviće u CERN-u